loading

HAKKIMIZDA

Tarihçe
Dramalı Un 1988 yılında bölgesinde tarımsal sanayiye duyulan ihtiyaç, bölgemizde ekim alanlarının hayli geniş olması, buğday mahsülünün bolluğu ve bölge ticaretindeki canlılık göz önünde bulundurularak temelleri atılmış ve kısa sürede tarımsal sanayinin öncü şirketleri arasında yerini almıştır. Sürekli gelişim içinde olan değirmen makineleri teknolojisine uyum sağlamak ve kapasatiye artırmak amacıyla revize edilen firmamız 17.500m2 si açık, 2.500m2si kapalı toplam 20.000m2 alan içerisinde kuruluş amacımız olan sorunsuz hizmet prensibiyle Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesinde sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

Vizyon
Türkiye’nin önde gelen un fabrikaları arasında yer alan DRAMALI UN olarak global bir yapıya kavuşarak bilinen ve rekabet edilen bir duruma gelmek.
Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinin Gereklerini Uygulamak ,
Sistemin Verimli Çalışmasını Sistemi Sürekli İyileştirerek Sağlamak.,

Misyon

Günde ortalama en az iki adet yediğimiz ekmeğimizden, makarnamıza; tatlılarımızdan böreklerimize kadar pek çok yiyeceğimizde kullandığımız un hayatımızdaki en önemli gıdalardan biridir.

DRAMALI UN olarak bunun farkındayız ve değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli ve doğal ürünleri, aksamayan sorunsuz hizmet anlayışı ile sunarak çevreye ve insana saygı duyan bir şirket olmayı hedefliyoruz.


DRAMALI UN SANAYİ